Live Blood Bank – Find Nearby Blood Donors v3.2 APK for Android download

ten sports live

Acil, hızlı ve güvenli bir şekilde kan bulmak çok kolaydır.>. Bu uygulamayı kullanarak herhangi bir zamanda acil kan tal

Acil, hızlı ve güvenli bir şekilde kan bulmak çok kolaydır.
>
. Bu uygulamayı kullanarak herhangi bir zamanda acil kan talebinde bulunabilirsiniz. Kan isteğiniz, kan grubuna göre en yakın kana yakın olmak isteyen insanlara gönderilecektir. İsteğinizi kabul edenlerin resmi, adı ve cep telefonu, uygulamanıza gelecektir. Bu şekilde, gerçek kanstaşı kolayca bulacaksınız ve acil kan ihtiyaçlarınızı dolduracaksınız.
Herhangi bir acil durumlarda kan aramak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bloodbank.Live, kan bağışı ve arayan için aynı anda tek durak çözümüdür.
Bloodbank.Live, acil durum boyunca insanların gerekli blod’u talep edebileceği açık bir platformdur. Kayıtlı kayıtlı bağışçıları talep ettikten sonra kan isteğini görebilir ve kabul edebilir ve hemen bağlanabilir. Bizim app tamamen güvenli ve hem donörler hem de arayanlar için sosyal kan ağı kullanmak için ücretsizdir.
Mobil numara doğrulaması.
– Anlık kan isteği konuma göre.
– Kan Bağışçılarına Gerçek Zamanlı Bildirim.
– Mevcut donörleri lo olarak kabul edilmesini sağlayın.
– Kan bağışı geçmişini yönetin.
– Kan kampanyaları hakkında güncellemeler alın.
– Entegre ödül kartı.
– Bağış isteğini istediğiniz zaman kapatın.
Plan ve girişimi
————————— —————-
o Zunaid Ahmed Palak
BİT Bölümü için Onurlu Devlet Bakanı
>
—————
BİT Bölümü, Bangladeş
>
br>
———————————
Ezze Technology Ltd.

Download XAPK(6.5MB)

This article comes from the Internet and does not representcricket live appPosition, please indicate the source for reprinting:https://www.nonione.com/2626/live-blood-bank-find-nearby-blood-donors-v3-2-apk-for-android-download/

sony liv pro